Kinderwijkraden bedenken mooie ideeën voor hun buurt
- Vreedzaam West
- 1 day ago
- 1 min read

We zijn volop aan de slag met de kinderwijkraden in De Baarsjes, Staatsliedenbuurt en Westerpark-Noord (Zeeheldenbuurt, Spaarndammerbuurt en Houthaven). En er beloven weer mooie acties te worden neergezet.
KWR De Baarsjes heeft als thema de tweede afspraak van het manifest: "We steunen elkaar in lastige tijden". De kinderen hebben ervoor gekozen om iets te doen voor dak- en thuislozen in de buurt: voor ze koken en 'survival' kits voor ze maken, met bijvoorbeeld toiletspullen en een slaapzak. Ook willen ze een bewustwordingscampagne maken voor dier en natuur in de wijk en willen ze ouderen graag een mooie middag bezorgen. Later hierover meer.
KWR Westerpark-Noord heeft als thema afspraak 2 van het manifest: "We zijn aardig en hebben respect voor elkaar". Zij hebben als actie bedacht dat ze graag lekkere dingen willen bakken voor ouderen en een gezellige spelletjesmiddag voor ze willen organiseren.
En KWR Staatsliedenbuurt is hard bezig aan een nieuw manifest, dat in juni zal worden onthuld. Kinderen, ouders, juffen en meesters en buurtbewoners konden stemmen op de afrpaken voor het manifest. De top 5 komt op het manifest te staan. We verklappen natuurlijk nog niet welke afspraken dat zijn!
Comments